KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15232005
nr 1523 2005
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Provtryck. Signerad, daterad 72, bildmått. 27x50 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:03:05
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén